ارسال شده در آشپزی ، شیرینی‌پزی ، نوشیدنی

شیرینی پزی و درست نمودن خوراکی های خوشمزه، هنری است که می توان به وسیله آن آثاری دیدنی و شگفت انگیز خلق نمود. افراد زیادی در سراسر دنیا وجود دارند که می توانند با به کار گیری توانایی خود، کیک هایی با ظاهر خارق العاده درست کنند. اگر به یاد داشته باشید، قبلا نیز در مطلبی چند نمونه از شیرینی های خوشمزه خلاقانه را به شما نشان داده بودیم. اما مورد امروز با نمونه های قبلی تفاوت زیادی دارد.

فردی به نام «دینارا کاسکو» هم در زمینه درست نمودن شیرینی و هم در زمینه طراحی معماری فعالیت می کند. وی با استفاده از دید مهندسی و معمار گونه خود، کیک هایی درست کرده که بیشتر شبیه به اشکال هندسی خاص و زیبا هستند. وی گفته است که قصد نداشته از دیگران تقلید کند و تصمیم گرفته کاری خاص و غیر تکراری را انجام دهد. ویدیوی زیر، شما را با هنر وی آشنا خواهد کرد، پیشنهاد می دهیم به تماشای آن بنشینید.

-زیتون خرد شده یک پیمانه 100 گرم / 140 کالری -کالباس ژامبون خرد شده یک پیمانه 100 گرم / 300 کالری -خیار شور یک پیمانه 100 گرم / 12 کالری -هویج خرد شده و پخته شده یک پیمانه 100 گرم / 40 کالری -نخود فرنگی و ذرت پخته شده یک پیمانه 100 گرم / 80 کالری -ماکارونی پیچ به میزان دلخواه 100 گرم / 360 کالری -سرکه و روغن زیتون و آب لیمو به میزان دلخواه 100 گرم / 900 کالری -سس مایونز به مقدار مورد نیاز 100 گرم / 691 کالری -کاهوی سالادی خرد شده یک عدد 100 گرم / 17 کالری -فلفل سیاه به دلخواه 100 گرم / 0 کالری - ماکارونی ها رو میپزید و آبکش میکنید.تا آبشون بره و توی ظرف میریزید. - بعد کاهو ها رو که ریز خرد کردید بهش اضافه میکنید و هم میزنید. - حالا باقی مواد رو بهش اضافه می کنیم و بعد هم سس و در آخر سرکه و آب لیمو و فلفل و روغن زیتون.
یسکاتی کوکی اصیل و بسیار قدیمی ایتالیایی است و ماندگاری بیسکاتی که به معنای «۲ بار پخته شده» است، آنقدر زیاد است که به قول ایتالیایی ها قرن ها قابل خوردن است! بافت ترد و کرانچی این کوکی ایده ال هست برای زدن داخل یه نوشیدنی گرم مثل چای یا قهوه ؛ قدیمها به علت ماندگاری زیادش به عنوان یکی از غذاهای سربازان رومانیایی بوده و در حال حاضر در بیشتر کافه رستورانها دیده میشه.