مسابقه طراحی لباس World of WearableArt فضایی برای ارائه طرح‌های منحصر به فرد توسط طراحان خلاق و حرفه‌ای است. با توجه به شایستگی طراحان ایرانی در این حوزه، شرکت در مسابقات خارجی می‌تواند فرصت خوبی برای نمایش توانایی آنها در جوامع بین‌المللی باشد.

آموزش خیاطی لباس سنتی قاسم آبادی در ادامه آموزش خیاطی لباس سنتی قاسم آبادی را برایتان آماده کرده ایم. با این آموزش آکادمی پارس همراه باشید.

آموزش خیاطی این مدل مانتو

آموزش الگوسازی و دوخت پیراهن مردانه آموزش الگوسازی و دوخت پیراهن مردانه یکی از جداب ترین و مهمترین سرفصل های الگوسازی و دوخت میباشد، در ادامه با این آموزشی که توسط آکادمی پارس فراهم شده همراه باشید.

آموزش نرم افزار طراحی لباس مارولوس (marvelous) نرم افزار مارولوس اصیل ترین و مناسب ترین نرم افزار طراحی لباس میباشد که محیطی ۳ بعدی و کاربردی دارد و میتوان لباسی را که طراحی کرده اید بر تن مانکن کنید و ایرادات آن را ببینید.

آموزش دوخت تیشرت دخترانه در ادامه میخواهیم آموزش دوخت تیشرت دخترانه را که برایتان آماده کرده ایم را نشر دهیم. با آکادمی پارس با آموزش دوخت تیشرت دخترانه همراه باشید. در تصویر زیر تیشرتی را مشاهده میکنید که قصد آموزش آن را داریم. کارمان را با یک تیشرت بدون استفاده مربوط به بزرگسالان شروع می کنیم ....

نوشته آموزش دوخت تیشرت دخترانه اولین بار در آکادمی هنر پارس | طراحی لباس | آموزش طراحی مد و لباس پدیدار شد.

خیاط ها باید بدانند آکادمی پارس: در این پست میخواهیم در مورد مسائلی که خیاط ها باید بدانند صحبت کنیم و توضیحاتی داشته باشیم. لطفا این مطلب را برای خیاط ها و الگوسازانی که میشناسید بفرستید.   نخ کردن سوزن: ۱) می توانید در یک قوطی فیلم عکاسی محلول آب و نشاسته آماده کنید و...

نوشته خیاط ها باید بدانند اولین بار در آکادمی هنر پارس | طراحی لباس | آموزش طراحی مد و لباس پدیدار شد.