به اندام

اولين جلد از مجموعه كتاب هاى مصور  آخرين داستان، با عنوان “جمشيد طلوع١” توسط استودیو هورخش منتشر شد.

رمان مصور “آخرین داستان”، مجموعه ای سه «چرخه» ایست که در چرخه اول به قدرت رسیدن جمشید و در چرخه دوم  انحطاط وی را به تصویر می کشد. این داستان ها در حین استقلال تکیه بر وقایع انیمیشن سینمایی آخرین داستان دارند. شاید پیگیری این سری رمان ها برای مخاطبین از این جهت اشتیاق آور باشد که داستان جمشید در پایان چرخه دوم به ابتدای انیمیشن سینمایی آخرین داستان پیوند می خورد و در پی آن هماهنگ با اکران انیمیشن، چرخه سوم و پایانی که پرده از اسرار بسیاری در دنیای آخرین داستان بر می دارد منتشر خواهد شد. گفتنی است مراسم رونمايى از این کتاب ٢٧ دى ماه ساعت ١٧ الى ١٩  در شهر كتاب فرشته برگزار خواهد شد.

سعید پورندی
به اندام
مجید بغیاری
مای بوک
ریچارد برانسون
آنتوان چخوف
عبدالرفیع حقیقت

این کتاب درس‌هایی است که ده نفر از بزرگ‌ترین کارآفرینان دنیای معاصر به ما داده‌اند. البته ذکر این نکته ضروری است که یکی از این ده نفر، یعنی پیتر دراکر، کارآفرین و مدیر نیست بلکه یکی از بزرگ‌ترین تئوریسین‌های مدیریت نوین به حساب می‌آید. نه نفر دیگر، هر کدام توانستند با ساختن یک یا چند ساختار فنی و اقتصادی، گام های بلندی در پیشرفت دنیای مدرن بردارند. اغلب آن ها شناخته شده هستند و مخاطبان این نوشته‌ها از محصولات آن ها به طور روزانه استفاده می‌کنند.

امروزه دیگر کسی را نمی‌توان یافت که اسم ویندوز را نشنیده باشد. تویتر، اینستاگرم، فیسبوک، اپل، وات‌ساپ و لینکدین شناخته شده ترین پدیده‌های تکنولوژیک ده‌های اخیر هستند. با این پیش‌زمینه، شنیدن رازها موفقیت این افراد می‌تواند برای جوانانی که تازه قدم در راه کسب‌وکار نهاده‌اند ارزشمند باشد. شاید بسیاری از آن‌ها بر روی یک حرف و آموزه تکیه کنند اما تکراری بودن یک آموزه نه تنها آن را ملال‌انگیز نمی‌کند، بلکه وقتی از زبان این افراد موفق باشد، اهمیت و ارزش آن را بیش از پیش نشان می‌دهد. از شما دعوت می‌کنیم که این رازها را بخوانید، در مورد آنها فکر کنید و اگر آن‌ها را مفید و موثر دانستید در زندگی‌تان به‌کار بگیرید.

زمان 69 دقیقه